Zawodnicy KS PRETORIAN Gorzów Wlkp.

www.ks-pretorian.com


Lubomir Grochocki


Główny trener: BJJ, SF, MMA

- mgr Wychowania Fizycznego
- trener II klasy Zapasów
- instruktor rekreacji ruchowej - samoobrona
- instruktor rekreacji ruchowej - fitness - ćwiczenia siłowe
- instruktor gimnastyki sportowej

Osiągnięcia:

Brazylijskie Jiu Jitsu:

- niebieski pas (Paulo Mauricio Strauch - Rio de Janeiro 2008)
- purpurowy pas (Piotr BAGI Bagiński - Koźmin Wlkp. 2008)
- brązowy pas (Piotr BAGI Bagiński - Koźmin Wlkp. 2011)
- czarny pas (Fellipe Costa i Piotr BAGI Bagiński - Szczecin 06.10.2013)

- I miejsce -76 kg Elita No Problem Cup II - Gniezno 2007
- I miejsce OPEN Seniors Bad Boy Cup - Piła VI 2008
- II miejsce -76 kg Seniors I Blue Belt ME IBJJF- Lizbona 2008
- I miejsce - 76 kg Seniors I Blue Belt IMSC IBJJF- Rio de Janeiro 2009
- II miejsce - 76 kg Seniors I Purple Belt ME IBJJF- Lizbona 2009
- II miejsce - 76 kg Purple Belt Turniej Drużyn Narodowych ME IBJJF- Lizbona 2009
- I miejsce - 82,3 kg Masters VI Mistrzostwa Polski - Łódź 2010
- I miejsce - 76 kg Seniors Brown Belt Open London IBJJF - London 2011
- I miejsce - Absoluto Seniors Brown Belt Open London IBJJF - London 2011
- I miejsce - -76 Masters VIII Mistrzostwa Polski - Łódź 2012
- I miejsce - -76 Seniors I Brown Belt Mistrzostwa Europy IBJJF- Lizbona 2013
- II miejsce - -76 Masters III Mistrzostwa Polski BJJ NoGi - Luboń 2013
- III miejsce - -76 Masters II Black Belt Mistrzostwa Europy IBJJF- Lizbona 2014
- III miejsce -76 kg BJJ Open Baltic Cup NoGi Masters - Koszalin 2014
- III miejsce -76 kg XI Mistrzostwa Polski BJJ -76kg Masters - Łódź 2014
- III miejsce -76 kg XIII Puchar Polski BJJ -76kg Masters - Konin 2015

Submission Fighting:

- I miejsce - -76 Masters VIII Mistrzostwa Polski SF ADCC - Szczecin 2012
- II miejsce - -76 Masters Mistrzostwa Europy SF ADCC - Kraków 2013


Maciej Grochocki
"Grochonidas"

Trener: BJJ, SF, MMA, Muay Thai

- mgr Wychowania Fizycznego
- instruktor rekreacji ruchowej - samoobrona

Osiągnięcia:

Brazylijskie Jiu Jitsu:

- niebieski pas (Przemysław Gnat i Lucas Leite - Gorzów Wlkp. 2008)
- purpurowy pas (Piotr Bagiński - Gorzów Wlkp. 10.12.2011)
- brązowy pas (P. Bagiński, K. Stasiak, L. Grochocki - Gorzów Wlkp. 05.01.2014)

- III miejsce -88,3 Blue Belt Bad Boy Cup - Piła VI 2008

Mixed Martial Arts (amatorskie):

- Full Contact Początek 12.03.2006 - win (Triangle) ?
- Full Contact Początek II 28.05.2006 - loss (TKO) Maciej Dembiński Cyklon Poznań


Marcin Kurylczyk
"Mateusz"

Trener: Muay Thai, MMA

- instruktor rekreacji ruchowej - samoobrona

Zawodnik: BJJ, SF, MMA

Osiągnięcia:

Brazylijskie Jiu Jitsu:

- niebieski pas (Przemysław Gnat i Lucas Leite - Gorzów Wlkp. 2008)
- purpurowy pas (Piotr Bagiński - Gorzów Wlkp. 10.12.2011)
- brązowy pas (P. Bagiński, K. Stasiak, L. Grochocki - Gorzów Wlkp. 05.01.2014)

- II miejsce -91 kg IV Mistrzostwa Ziemi Lubuskiej - Zielona Góra 2008
- III miejsce -88,3 kg V Mistrzostwa Polski - Koźmin Wlkp 2009
- I miejsce -94,3 Blue Belt Bad Boy Cup IV - Piła 2010
- III miejsce - 94,3 kg Blue Belt VI Mistrzostwa Polski - Łódź 2010
- III miejsce -91,5 kg Blue Belt I Mistrzostwa Polski NoGi - Czerwonak 2011
- I miejsce -88,3 kg Blue Belt I OMP ppp PZJ W. Błacha - Piła 2011
- II miejsce -88,3 kg Purple Belt Turniej Gwiazdkowy BJJ - Piła 2011
- II miejsce -95 kg BoneBreakers Day - Gorzów Wlkp. 2014
- III miejsce +95 kg BoneBreakers Day - Gorzów Wlkp. 2014
- III miejsce -93 kg MP BJJ NoGi Brown Belt- Luboń 2014
- III miejsce -90 kg BJJ Open Baltic Cup NoGi Brown Belt- Koszalin 2014
- III miejsce -90 kg BJJ Open Baltic Cup NoGi Brown Belt- Koszalin 2014

Submission Fighting:

- III miejsce -95 kg Mistrzostwach Ziemi Lubuskiej - Zielona Góra 2008

Mixed Martial Arts (amatorskie) 2:2:0:

- Full Contact Początek II 28.05.2006 Poznań - loss (Triangle) Konrad Wierus AFC
- AMP Strefy Zachodniej MMA Barlinek 2008 - win (decyzja) Mikołaj Różański Berserkers Team
- AMP Mixed Fight Nigt 2 - REVENGE Zgorzelec 2009 - win (submission) Patryk Jamiński MMA Zgorzelec
- AMP Mixed Fight Nigt 2 - REVENGE Zgorzelec 2009 - loss (niedotrzymanie warunków umowy) Artur BOA Zdziebłowski Pretorian Gorzów

Mixed Martial Arts (zawodowe) 4:2:0:

- Walka Wieczoru Gala MMA Pyrzyce 2010 - win (G&P) Wojciech Antczak Husaria Pyrzyce
- Superfight AMP Strefy Zachodniej MMA Barlinek 2010 - win (G&P) Marcin Kłopotowski Maskra Team
- Full Contact Arena Poznań 2010 - win (G&P) Cezary Byczkiewicz DJJ Łódź
- Zawodowa Gala MMA "Metronom" Gorzów 2010 - win (submission) Michał Najman Boran Barlinek
- Zawodowa Gala "MMA Fighting I" - Słupsk 2011 - loss (choke) Kacper Karski Mighty Bulls Gdynia
- West Fighting MMA Gorzów 2012 - loss (submission) Dawid Januszewski No Limits Toruń
- Fight Night Diva Spa 2012 - loss (Decyzja) Bartosz Fabaiński Nastula Club Warszawa


Wojciech Pająk

Trener: BJJ

- instruktor rekreacji ruchowej - samoobrona

Zawodnik: BJJ, SF, MMA

Osiągnięcia:

Brazylijskie Jiu Jitsu:

- niebieski pas (Piotr BAGI Bagiński, Lubomir Grochocki - Gorzów 2013)
- purpurowy pas (Piotr BAGI Bagiński, Lubomir Grochocki - Gorzów 2015)
- brązowy pas (Piotr BAGI Bagiński, Lubomir Grochocki - Gorzów 2016)

- III miejsce na IV Pucharze Wielkopolski BJJ GI i NO-GI w Komornikach -64 kg 2012
- III miejsce na VI Otwartych Mistrzostwach Polski Gold Teamu w Luboniu -64 kg 2013
- III miejsce na XI Pucharze Polski BJJ w Koninie -64 kg 2013
- II miejsce na III Pucharze Polski NO-GI w Luboniu -61,49 kg 2013
- I miejsce na Open Baltic Cup NO-GI w Koszalinie -66 kg 2014
- II miejsce na IV Memoriale Helio Gracie w Opalenicy -69 kg 2014
- III miejsce na XII Pucharze Polski BJJ w Koninie -69 kg 2014
- I miejsce na Open Baltic Cup II GI w Koszalinie -70 kg 2015
- II miejsce na Open GI w Luboniu GI -70 kg 2015
- I miejsce na Open GI w Luboniu NO-GI -67 kg 2015
- III miejsce na Ogólnopolskich MP Gold Teamu NO-GI w Stargardzie -69 kg 2015
- I miejsce na Mistrzostwach Europy CBJJE w Limburgu NO-GI -62 kg 2015
- II miejsce na XI Mistrzostwach Polski BJJ w Poznaniu -64 kg 2015
- II miejsce na VI Mistrzostwach Polski NO-GI w Luboniu -67,49 kg 2016
- I miejsce na XIV Pucharze Polski BJJ w Koninie -64 kg 2016
- I miejsce na VI Pucharze Polski NO-GI w Luboniu -67,5 kg 2016
- III miejsce na XII Mistrzostwach Polski BJJ w Legionowie -64 kg 2016
- I miejsce na II Mistrzostwach Europy CBJJP NO-GI w Luboniu -67,5 kg 2016
- I miejsce na II Mistrzostwach Europy CBJJP GI w Luboniu -70 kg 2016
- III miejsce na VII Mistrzostwach Polski NO-GI w Luboniu -67,5 kg 2017
- III miejsce na Mistrzostwach Europy IBJJF NO-GI w Rzymie -67,5 kg 2017
- II miejsce na XV Pucharze Polski BJJ w Koninie -70 kg 2017
- II miejsce na VII Pucharze Polski NO-GI w Luboniu -67,5 kg 2017


Jiu Jitsu Ne Waza:

- III miejsce na Ogólnopolskim Turnieju Kwalifikacyjnym Ju-Jitsu Ne Waza w Mysłowicach -69 kg 2016
- I miejsce na Alsecco Cup 4 w Szczecinie -62 kg 2016r
- II miejsce na Pucharze Polski Ju-Jitsu Ne Waza w Koninie -62 kg 2016
- I miejsce na Mistrzostwach Polski Młodzieżowców Ju-Jitsu Ne Waza w Katowicach -62 kg 2016
- I miejsce na Pucharze Polski Ju-Jitsu Ne Waza Młodzieżowców w Krakowie -62 kg 2016
- II miejsce na Alsecco Cup V w Szczecinie -69 kg 2017

Grappling:

- II miejsce na Pucharze Polski GI w Grapplingu w Krakowie -65 kg 2017
- I miejsce na Pucharze Polski NO-GI w Grapplingu w Krakowie -65 kg 2017

Submission Fighting:

- II miejsce na IX Mistrzostwach Polski ADCC w Szczecinie -60 kg 2013r
- II miejsce na Mistrzostwach Europy ADCC w Krakowie -60 kg 2013
- III miejsce na Bone Breaker’s Day II w Gorzowie Wielkopolskim -69 kg 2014
- III miejsce na Bone Breaker’s Day II w Gorzowie Wielkopolskim -77 kg 2014
- I miejsce na Mistrzostwach Europy ADCC w Sofii -65 kg 2014
- III miejsce na Bone Breaker’s Day III w Gorzowie Wielkopolskim -69 kg 2015
- II miejsce na XII Mistrzostwach Polski ADCC w Warszawie -65 kg 2016
- II miejsce na Dragon's Den Cup w Radomiu -66 kg 2017
- III miejsce na XIII Mistrzostwach Polski ADCC w Łomiankach -65,9 kg 2017

Mixed Martial Arts (amatorskie) 7:0:0

- I miejsce na ALMMA 105 w Luboniu -66 kg (2016
- I miejsce na ALMMA 113 w Krakowie -66 kg (2016
- I miejsce na Mistrzostwach Polski MMA ALMMA 125 w Sochaczewie -66 kg 2016 >

ALMMA105 Pewiński Dawid - BSŚ (Black Seven Śrem) win decyzja
ALMMA105 Zarzeczny Przemysław - PP (Pankration Poznań) win trójkąt nogami
ALMMA105 Frankowski Radosław (Ankos Zapasy Poznań ) win balacha
ALMMA113 Jaszczurowski Dawid - GK (Grappling Kraków) win balacha
ALMMA113 Zimnal Szymon - O_K (Oświęcimski Klub MMA) win balacha
ALMMA125 Ahmad Damian - S_R (Spartakus Rzeszów) win trójkąt nogami
ALMMA125 Widuliński Dawid (S4 Fight&CrossGym) win balacha


Frantisek Smetanka
"Franco"


PRETORIAN GYM
Pardubice


Trener seminaryjny: MT

Osiągnięcia:

Brazylijskie Jiu Jitsu:

- niebieski pas (Piotr BAGI Bagiński - Koźmin Wlkp. 2010)
- purpurowy pas (Piotr BAGI Bagiński - Gorzów Wlkp. 2012 Pośmiertnie)

- III miejsce -93 kg Snap and Win Tournament Slovakia 2010
- II miejsce - 93 kg Fila Cup Slovakia 2010


Kick boxing i Muay Thai:

- zwycięstwo na Gali Muay Thai Czechy-Słowacja 2004 Hotel Plaza CMTF
- II miejsce na Mistrzostwach Czech w Kickboxing 2004
- III miejsce na Mistrzostwach Czech w Kickboxing 2006
- II miejsce na Mistrzostwach Czech Kickboxing form. low-kick "2009

Mixed Martial Arts (zawodowe) rekord 5:5:0:

- Daniel Jelicic - loss (Submission)
- Michael Bender - loss (TKO)
- Pavol Bernik - win (decyzja)
- Ivan Serati - loss (Submission) walka o tytuł w kat. 93 kg
- Peter Kirkegard - loss (Submission)
- Arbi Agujev - loss (Submission)
- Jan Rajsigl - win (k.o)
- Roman Holoch - win (TKO)
- Roman Kracik - win (decyzja)
- Daniel Machaczek - Win (duszenie od tyłu) walka o pas GCF