Sekcje BJJ/Grappling dla dzieci i młodzieży KS PretoriaN Gorzów

Mens sana in corpore sano
W zdrowym ciele zdrowy duch - Klub Sportowy Pretorian Gorzów Wlkp. w okresie całego roku szkolnego prowadzi nabór do sekcji Brazylijskiego Jiu Jitsu/Grappling dla dzieci oraz młodzieży.
Zajęcia w roku szkolnym 2023/2024 rozpoczynają się od wtorku 05. września 2023 ale dołączyć do sekcji można przez cały rok.
Zajęcia prowadzimy w grupach podzielonych według kryterium wieku. Program ćwiczeń dostosowany jest do rozwoju motorycznego i psychicznego uczestników zajęć.

  • 5-8 lat

    - gry i zabawy ruchowe, elementy gimnastyki sportowej (przewroty, przerzuty, mostki, ćwiczenia kształtujące) , pady (nauka bezpiecznego upadania), BJJ - trzymania (sposoby unieruchomienia przeciwnika na ziemi) i ucieczki z trzymań (umiejętności pozwalające wydostać spod przygniatającego przeciwnika), poruszanie się w walce
  • 9-12

    - gry i zabawy ruchowe, elementy gimnastyki sportowej, BJJ - nauka bezpiecznego padania, trzymania, nauka rzutów, dźwigni, duszeń.
  • 13+

    - ćwiczenia kształtujące, elementy akrobatyczne, BJJ - pady, poruszanie w walce, obalenia, rzuty, pozycje dominujące, sweapy, duszenia, dźwignie.

Wymagania i opłaty

Warunkami są brak zdrowotnych przeciwskazań do uprawiania sportu amatorskiego potwierdzone zaświadczeniem lekarskim i pojawienie się na sali w stroju ćwiczebnym, pisemna zgoda rodziców - (pobierz), oraz opłacenie składki klubowej w wysokości 140 zł do dziesiątego dnia każdego miesiąca oraz jednorazowej składki ubezpieczeniowej w wysokości 50 zł przy pierwszej składce (nr konta, tytuł wpłaty oraz mapa dojazdu dostępne w zakładce - Kontakt - (wejdź)).Plan zajęć

Plan zajęć dostępny w zakładce - Zajęcia (wejdź)Uprawnienia prowadzących

Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę posiadającą umiejętności oraz stosowne, wymagane polskim prawem, uprawnienia instruktorskie i trenerskie. Skan dokumentów w zakładce - KADRA (wejdź)Poniżej filmy z zajęć:

1. Gry i zabawy ruchowe dla Przedszkolaków
2. BJJ dla dzieci
3. Promocje u PretoriANTS